Opinie

Rafal
2018-12-17 22:38:47

Dziękuję bardzo Panie doktorze za pomoc. Zabieg krótkiego wędzidełka zrobił Pan prawie rok temu. Mówił Pan, że moje życie się od tego czasu zmieni. Miał Pan rację. Cieszę się, że na Pana trafiłem. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim niezdecydowanym, nie ma na co czekać.

Paw Ko
2018-11-07 09:15:56

Sympatyczny człowiek - wysłucha, doradzi i profesjonalnie przeprowadzi zabieg. Fachowiec, który troszczy się o pacjenta i któremu bez obaw można zaufać

Mateusz
2018-03-20 10:59:01

Profesjonalista w 100 %. Moje zadowolenie nie zna granic! Polecam każdemu, kto się czegokolwiek obawia. To człowiek, któremu można zaufać i powierzyć każdą dolegliwość! Dziękuję!!!

Pacjent
2016-11-07 10:17:53

Pan Doktor jest profesjonalistą. Fachowo podchodzi do problemu, stawia prawidłową diagnozę i wdraża skuteczne leczenie. Będąc na wizytach u wielu specjalistów tylko urolog Michał Koziczak potrafił pomóc mi rozwiązując mój problem zdrowotny. Po kuracji doceniam życie na nowo.

Mariusz
2016-10-28 08:19:28

Lekarz nie tylko z nazwy... profesjonalne podejście powiązane z dobrym humorem pozwala wyluzować się przed każdym, nawet najbardziej stresującym zabiegiem. Pan Koziczak wykonywał u mnie zabieg obrzezania i mogę tylko mieć do siebie pretensje, że nie wykonałem tego kilka lat wcześniej. Wszystko działa bez zarzutu a sex zmienia się o 180°oczywiście na dobre. Jeżeli ktoś miałby jakieś trudności w wyborze urologa to z czystym sumieniem mogę za Pana Koziczaka dać sobie rękę uciąć, że będzie najlepszym wyborem.

Kamil
2015-10-04 10:23:21

Bardzo dobry, rzeczowy i zaangażowany specjalista, który szybko potrafi postawić trafną diagnozę, dbając przy tym o dobro pacjenta. Pomoc, którą otrzymałem od Pana Doktora jest dla mnie bezcenna, z czystym sumieniem polecam!

Marek
2015-08-27 10:20:13

Jestem bardzo zadowolony z całego przebiegu naszej współpracy . Pan Doktor jest bardzo rzeczowym i uprzejmym człowiekiem . Zabieg ma na celu poprawienie jakości życia i tak właśnie stało się w Moim przypadku, Piszę oczywiście o zabiegu usunięcia stulejki. Dla niektórych problemy związane ze strefą intymną mogą wiązać się z uczuciem wstydu. Nie ma się co pieścić. Załatw to raz na zawsze. Polecam.

Pacjent
2015-05-30 10:21:21

Doskonały profesjonalista. Bardzo polecam. Miałem zabieg usunięcia stulejki. Zabieg był całkowicie bezbolesny. Ale chciałem zwrócić uwagę na jedną rzecz. Pan Doktor bardzo trafnie ocenił, że stulejka jest często związana z cukrzycą. Poszedłem więc się zbadać i okazało się, że mam cukrzycę typu 2 insulinozależną (mam 49 lat). Teraz muszę się kontrolować (badać cukier, podawać insulinę, przestrzegać odpowiedniej diety). Tak jak Pan Doktor powiedział: sama cukrzyca nie jest groźna, można z nią bez problemu żyć, ale najgorsze są powikłania (jednym z nich jest stulejka), więc ważne jest aby wcześnie ją wykryć i KONTROLOWAĆ aby nie doszło do takich przypadków, z którymi Pan Doktor miał do czynienia jako chirurg (amputacje z powodu powikłań cukrzycowych).

Mateusz
2014-12-03 10:25:36

28.02.2014 miałem zabieg krótkiego wędzidełka, obecnie to już grubo ponad tydzień po zabiegu. Wszystko w jak najlepszym porządku, rana goi się bardzo ładnie. Podczas samego zabiegu panowała bardzo dobra atmosfera, Pan Doktor opowiedział cały zabieg krok po kroku co będzie wykonywane. Muszę wspomnieć o tym iż Pan Doktor udzielił fachowych rad podczas dwóch rozmów telefonicznych które przeprowadziłem po zabiegu i nie jednokrotnie zaznaczył że jest cały czas do dyspozycji pacjenta i jest „pod telefonem”. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje, za naprawę mojego „sprzętu”. Pacjent z Działdowa.

Gregorsoltys
2014-03-30 10:24:59

Jestem po zabiegu usunięcia stulejki. Bardzo dobry i rzeczowy fachowiec nie owija w bawełnę nazywa rzeczy po imieniu wszystko tłumaczy co nastąpi nawet pod znieczuleniem podczas trwania zabiegu po jego ingerencji po usunięciu bardzo zaawansowanej stulejki kochaliśmy się z żonką już po dwóch tygodniach teraz minęło trzy tygodnie i mało co widać ingerencję w mój sprzęt naprawdę nie żal pieniędzy to jest nic w porównaniu z wcześniejszymi problemami szczerze polecam naprawdę warto i nie wstydźcie się faceci bo nie ma czego, ja z tym czekałem siedem lat i to było o siedem lat za długo. Powodzenia! Walcie do doktorka jak w dym, a żonki wam to wynagrodzą bo poczują wielką różnicę pozdrawiam.

Darek
2014-02-25 10:26:28

Byłem wczoraj u Pana doktora na zabiegu stulejki. Super podejście do pacjenta. Pan doktor wszystko dokładnie wytłumaczył co kolejno będzie robił. Zabieg odbył się bezboleśnie i bezstresowo. Jeszcze raz dziękuję panie Michale za wszystko, takich lekarzy nam potrzeba.

Nonim
2013-10-26 10:27:11

Pana Doktora polecił nam zadowolony kolega. Mężowi dr dużo wytłumaczył, kazał odstawić leki zalecone przez urologa z Nidzicy, zalecił badania i czekamy. Poświęcił nam bardzo dużo czasu, wykładając kawę na ławę z nutką humoru. Mąż miał porównanie z wizytami u urologa w Nidzicy - koszmar, pacjentowi z dolegliwościami, wiek 64 lat, nie skierował na badania!! Polecam Pana Koziczaka za profesjonalne podejście do pacjenta, jeśli chodzi o diagnozę i leczenie zobaczymy, wszystko przed nami.

Ryszard
2013-09-05 15:27:39

Komunikatywny, bezpośredni, dobry specjalista. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.

Pacjentka
2013-08-16 14:29:37

U Taty wykryto raka prostaty. Gdy się o tym dowiedział stał się osowiały niezamknięty w sobie. Przykro na niego było patrzeć. Znajomi poradzili nam wizytę u Pana Doktora. Pan Dr. powiedział, że Tato leczony jest dobrze i tego nie będzie zmieniał a mimo to Tatę wyleczył. Jako pierwszy lekarz wyjaśnił nam co to jest rak prostaty, jakie są metody leczenia i dlaczego Tato nie był operowany. Długo jeszcze z Tatą rozmawiał. Po tej rozmowie Tato stał się innym człowiekiem. Chodzi z Mamą na spacery. Pomaga jej w kuchni. Planuje już jesienną wycieczkę do Hiszpanii. Jest zachwycony Doktorem i my też Dziękujemy .

Pacjent
2013-07-21 10:50:20

Wspaniały fachowiec z poczuciem humoru.Zabieg osunięcia stulejki nabytej (mam 45lat) bezbolesny i w miłej atmosferze.Dwa tygodnie po zabiegu jestem szczęśliwym facetem, wszystko ładnie zagoiło się i w 100% pracuje :) Miłym zaskoczeniem był dla mnie drugi dzień po zabiegu, gdy rano obudził mnie telefon i Pan Koziczak pytał jak się czuje, czy wszystko ok. Nigdy nie zdarzyło się żeby lekarz do mnie zadzwonił pytając o samopoczucie. Widać że lekarz z powołania, oddany pasji i pacjentowi. Dzwoniłem do Pana Michała o każdej porze z każdym pytaniem i zawsze życzliwie odpowiadał i doradzał. To miłe. SZCZERZE POLECAM !!!!!

Nowak
2012-11-06 10:31:25

Jestem po zabiegu stulejki u p.Doktora. Balem się strasznie. teraz tylko pozostał śmiech z własnej głupoty że tego zabiegu nie zrobiłem dawno temu. Wszystko przebiegło tak jak powiedział p. Dr. Nic nie bolało. Cały zabieg przegadaliśmy. Teraz sex to niebo a ziemia. Tych co mają wątpliwości namawiam. Bez paniki. Doktorze dziękuję, jest wspaniale.

Pacjent
2012-07-03 10:00:17

Dzisiaj był mój ojciec u Pana Doktora. Mój tata leczy się od wielu lat na prostatę. Rodzice poprosili mnie, abym znalazł jakiegoś fachowca w internecie. Dzięki pozytywnym opiniom trafiłem na Pana lek. med. Michała Koziczaka. Wrażenia mojego ojca po wizycie: Lekarz posiada profesjonalna wiedzę i potrafi ją w sposób przystępny laikowi opisać. Jest bardzo cierpliwy i każdy proces leczenia niesamowicie dokładnie potrafi opisać. Naprawdę dyskretny i godny zaufania!!! Tata leczył się u wielu urologów, jednak po dzisiejszej wizycie był zafascynowany tym, że lekarz nie tworzy dystansu do pacjenta. Lekarstwa i skierowania wystawia do dalszych specjalistów po odpowiednim bardzo dokładnym i wyczerpującym uzasadnieniu. Panie Doktorze ja również dziękuję, za bardzo szybki termin i za niesamowite podejście do moich rodziców, w szczególności do mojego taty!

Ewulka
2012-02-28 10:34:41

Pan doktor zoperował stulejkę i skrócone wędzidełko mojemu mężulkowi. W końcu możemy cieszyć się życiem! Panie doktorze dziękujemy !

Pacjent
2010-01-23 10:35:16

Bardzo dobry specjalista, oby więcej takich lekarzy!! Dokładnie zbada, wszystko wyjaśni.

Iblo
2008-12-17 10:36:03

Naprawdę godny zaufania lekarz dyskretny i bardzo kompetentny polecam gorąco.

Anna
2008-04-12 10:00:45

Pana Doktora miałem przyjemność poznać w czasie operacji w 103 Szpitalu Wojskowym w Olsztynie, kiedy to przy operacji jelita grubego wyszła sprawa prostaty. Od tego czasu jestem pod stałą opieką tego lekarza. Terapia przyniosła pozytywne, bardzo dobre rezultaty. Wyniki mam świetne, za co dziękuję Panu Doktorowi. Spokojne podejście do pacjenta, rzeczowa informacja, możliwość prowadzenia luźnej rozmowy w trakcie wizyty, powodują brak stresu; nawet bez kłopotu wykonana została biopsja prostaty. W innych warunkach nie było by lekko. Duże uznanie dla fachowości, powołania i życzliwości Pana Doktora.